Asa Kredyt

Asa Kredyt

Przeczytaj opinie o Asa Kredyt. Przeczytaj, co proponują i w jakiej bazie cię sprawdzą. Sam zdecyduj, czy to ci się opłaca.

Przykładowa pożyczka: Maksymalne parametry:
Okres: 12 miesięcy Okres: 24 miesiące
Pożyczasz: 1500 zł Pożyczasz: 3400 zł
Rata: 201,91 zł Rata: 236,18 zł
Koszt: 851,67 zł Koszt: 1930,15 zł

Proces ubiegania się o pożyczkę w Aasa Polska w całości odbywa się przez Internet, jest więc bardzo prosty i szybki. Aby otrzymać pożyczkę Klient powinien spełniać
jedynie poniższe warunki: być w wieku 20 – 80 lat; nie figurować w rejestrze
dłużników BIG (InfoMonitor, ERIF lub KRD); posiadać stały adres zamieszkania w Polsce; mieć udokumentowany stały dochód w Polsce (z tytułu umowy o pracę, renty, emerytury).

Czas decyzji:
od 5 min

Weryfikacja:
przelew 1 zł

Wymagania:
od 20 lat

Czynne:
pn-pt 09:00 – 19:00
sb nieczynne
nd nieczynne

Kwota pożyczki: 1.200 – 3.400 zł   (pierwsza do 3.400 zł)
Czasu na spłatę: 1 – 24 miesiące   (pierwsza do 24 miesięcy)

Asa Kredyt jest firmą z bogatą ofertą pożyczek ratalnych na dowolny cel. Główna siedziba firmy znajduje się pod adresem: Aasa Polska S.A. ul. Hrubieszowska 2, 01-209 Warszawa.

Godziny pracy Asa Kredyt

Kontakt jest możliwy za pomocą numeru telefonu 801 40 40 40 bądź też kilkoma innymi. Można również napisać wiadomość na pocztę elektroniczną, a także skorzystać z formularza kontaktowego. Godziny otwarcia biura od poniedziałku do piątku 8-19.

Ile możesz pożyczyć?

W tej firmie można pożyczyć od kwoty 1500 złotych do nawet 10 000 zł. Jeżeli chodzi o okres spłaty pożyczki, wynosi ona od 10 do 24 miesięcy.

Zanim pożyczka zostanie udzielona, firma sprawdza, czy wnioskodawca nie znajduje się na liście dłużników BIG.

Przykład pożyczki w Asa Kredyt

Przykładowa opłata przygotowawcza dla kwoty 1000 zł wynosi 490 złotych. Natomiast zakres kwot, jakie można pożyczyć w tej firmie waha się od 1000 do 10 000 złotych.

Ważną kwestią jest tutaj to, że klient nie ponosi opłaty za spłatę pożyczki przed wskazanym terminem, jak i również w przypadku zmiany harmonogramu spłaty czy też wydłużenia okresu spłacania zobowiązania.

Konsekwencje braku płatności

Jeżeli chodzi o pozostałe koszty związane z windykacją, to klient nie ponosi ich w przypadku przygotowania, jak i wysłania pierwszego monitu, tak samo, jak w przypadku wezwania do zapłaty. Nie ma również kosztów związanych z przygotowaniem i wysyłką ostatecznego wezwania do zapłaty, jak i również kosztów przekazania sprawy do postępowania windykacyjnego.

Jakie są opinie o Asa Kredyt?

Firma ma bardzo dobre opinie, przede wszystkim z uwagi na indywidualne podejście do klienta. Przygotowanie oferty dla konkretnego klienta ma niewątpliwie dobry wpływ na opinie, jakie pojawiają się w internecie. Można poczytać o firmie zarówno na forach o pożyczkach, jak i w miejscach dla osób zadłużonych. Szeroka oferta dotycząca kwoty, jaka są w stanie pożyczyć oraz minimum formalności, to również bardzo duża zaleta. Opinie o Asa Kredyt są pozytywne, ponieważ każdy klient ma inne zapotrzebowania finansowe, co oznacza, że w tak bogatej ofercie znajdzie dla siebie coś właściwego. Co pewien czas firma modyfikuje oferty dla obecnych i przyszłych klientów.