Ekspres Kasa

Ekspres Kasa opinie o szybkiej pożyczce do 1500 złotych. Czy sprawdza BIK?

Dowiedz się czy Ekspres Kasa zagląda do BIK i jakie są opinie o firmie klientów. Sprawdź, ile możesz pożyczyć i na jak długo.

Ekspres Kasa – szybka pożyczka na jasnych zasadach. To główne założenie twórców tej firmy. Główna siedziba pożyczkodawcy znajduje się pod adresem : Ferratum Bank p.l.c. Tagliaferro Business Centre Level 6, 14 High Street, 1551 Sliema, Malta.

Kontakt z nimi jest możliwy na kilka sposobów: drogą e-mail, telefoniczną (71) 716 22 22. Jest więc kilka sposobów na to, by zdobyć wszystkie niezbędne informacje, czy też rozwiać swoje wątpliwości. Jednak jedynym sposobem na złożenie wniosku, jest kontakt za pomocą formularza znajdującego się na ich stronie.

Czy Ekspres Kasa sprawdza BIK?

Klient przed otrzymaniem decyzji w sprawie pożyczki jest sprawdzany w bazach BIK i KRD, jest to ochrona firmy przed nadmiernym obciążeniem budżetu klienta, a tym samym sprawdzenie jego wypłacalności.

Ile można maksymalnie pożyczyć?

Firma oferuje dwa rodzaje zobowiązań. Pierwszy z nich to pożyczka spłacana ratalnie. Przy pierwszym zobowiązaniu maksymalna kwota jaką można pożyczyć wynosi 3000 natomiast przy każdej następnej nawet 5 000. W zależności od możliwości klienta, oraz kwoty, jaką zdecyduje się pożyczyć, spłaty są rozłożone na 6 lub nawet do 24 miesięcy. W przypadku chęci zaciągnięcia tak zwanej chwilówki można pożyczyć od 100 do nawet 1500 złotych, bez żadnych kosztów dodatkowych. Oznacza to, że klient zwraca taką kwotę, jaka pożyczył. Tutaj czas spłaty wynosi 15 lub 30 dni.

Opinie o Ekspres Kasa

Niewątpliwie dużą zaletą tej firmy jest fakt, że działają całkowicie online i decyzje są podejmowane zwykle w ciągu 15 minut od przesłania poprawnie wypełnionego formularza. Jest to więc sposób na ekspresową kasę, na jasnych i przejrzystych warunkach. Pozytywne opinie o firmie wynikają z jasnych warunków na jakich opiera się usługa pożyczki, jak i również bardzo dobrym kontakcie z klientem. Pozytywna opinia od klienta to dla nich sprawa priorytetowa, dlatego co pewien czas modyfikowane są warunki umowy jak i same oferty. Szczególnie dużym zainteresowaniem, co jest widoczne po opiniach jest to, że są dwa warianty zobowiązania.