Hapi Pożyczki

Hapi Pożyczki

Zajrzyj do naszego poradnika o Hapi Pożyczki. Poznaj opinie o firmie. Sprawdź, co sądzą o niej dotychczasowi klienci.

Przykładowa pożyczka: Maksymalne parametry:
Okres: 12 miesięcy Okres: 24 miesiące
Pożyczasz: 1500 zł Pożyczasz: 7500 zł
Rata: 200,26 zł Rata: 610,76 zł
Koszt: 901,68 zł Koszt: 6656,16 zł

Przed rozpoczęciem wnioskowania, upewnij się, że spełniasz
warunki: ukończone 18 lat, polskie obywatelstwo i ważny
dowód osobisty, swój adres e-mail, swój numer telefonu
komórkowego, własny rachunek bankowy, stały dochód

Czas decyzji:
od 5 min

Weryfikacja:
przelew 1 zł

Wymagania:
od 18 lat

Czynne:
pn-pt 24h/dobę
sb 24h/dobę
nd 24h/dobę

Kwota pożyczki: 1.500 – 7.500 zł   (pierwsza do 7.500 zł)
Czasu na spłatę: 1 – 24 miesiące   (pierwsza do 24 miesięcy)

Hapi Pożyczki to firma udzielająca pożyczek w systemie ratalnym. Jej zaletą jest to, że oferuje konkurencyjne ceny, a tym samym raty są korzystne. Główna siedziba firmy znajduje się pod adresem: Al. Jerozolimskie 136, 02-305 Warszawa. Kontakt z firmą jest możliwy za pośrednictwem telefonu 800 012 601, od poniedziałku do piątku w godzinach 8-20 natomiast w soboty 9-17. Kontakt możliwy jest również za pomocą formularza oraz poczty elektronicznej. Można więc w zależności od komfortu wybrać najlepszą dla siebie formę. W czasie kontaktu konsultant udzieli wszelkich informacji, jak i również odpowie na pytania i rozwieje wątpliwości.

Ile pożyczają?

Firma pożycza 2000 złotych. Pożyczka jest objęta promocją, dzięki czemu skorzystanie z oferty jest zupełnie darmowe. Maksymalna kwota w Hapi Pożyczki wynosi do 15 000 złotych, natomiast okres spłaty waha się od 3 do 36 miesięcy.

Co sprawdzają?

Zanim firma udzieli pożyczki, sprawdza zdolność klienta w następujących bazach: Wewnętrzny zbiór danych Rejestru Dłużników ERIF Biura Informacji Gospodarczej S.A., Biuro Informacji Gospodarczej Infomonitor S.A. IPF Polska sp. z o.o., Krajowy Rejestr Długów Biura Informacji Gospodarczej S.A.,, Biura Informacji Kredytowej S.A., Związek Banków Polskich, wewnętrzny zbiór danych Provident Polska S.A.

Ile zapłacę?

Przykładowa miesięczna opłata przy założeniu, że klient pożyczył 1000 złotych na okres pięciu miesięcy wynosi 279,08 zł. Niewątpliwą zaletą firmy jest indywidualne podejście do klienta, dzięki temu jest możliwość dostosowanie rat do jego możliwości.

Jaką macie opinie o Hapi Pożyczki?

Na szczególną uwagę zasługuje tutaj fakt, że klient nie ponosi opłat za decyzję o udzieleniu pożyczki, wypłatę pieniędzy, przypomnienie o zbliżającej się comiesięcznej spłacie, jak i również przyznanie kolejnej pożyczki po spłacie poprzedniej. Bezpłatne są również wakacje od spłat, dzięki temu można zrobić sobie przerwę w czasie wyjazdu na urlop. Firma dba o komfort klientów, przez co liczba formalności do przekazania jest minimalna. Istnieje możliwość skorzystania z oferty przez internet.

Hapi Pożyczki w internecie zbiera pozytywne opinie. Nic w tym dziwnego, firma w porównaniu do konkurencji ma jasne i czytelne warunki, a opłaty i prowizje są stosunkowo niskie.