Net Credit

Net Credit opinie o szybkiej pożyczce do 2000 zł za darmo

Poznaj naszą opinie o firmie Net Credit. Sprawdź, ile możesz pożyczyć. Zapoznaj się z przykładem pożyczki.

Net Credit to firma udzielająca pożyczek na jasnych zasadach. Możliwość zaciągnięcia pierwszego zobowiązania nawet na kwotę 2000 bez żadnych dodatkowych opłat, a co najważniejsze przy minimalnej ilości dokumentów i formalności, co automatycznie skraca czas oczekiwania na rezultat usługi.

Co to za firma?

Właścicielem firmy jest: Net Credit Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (00-838) przy ul. Prosta 68. kontakt z konsultantami jest możliwy za pomocą wiadomości e-mail, formularza kontaktowego oraz infolinii 22 100 60 10. Firma pracuje siedem dni w tygodniu: od poniedziałku do piątku w godzinach 8-21, w sobotę w godzinach 8-20, natomiast w niedziele 9-17. Należy pamiętać, że jedynym sposobem na złożenie wniosku o pożyczkę jest kontakt za pomocą formularza na stronie internetowej. Pozostałe formy kontaktu można wykorzystać w razie pytań, czy też problemów z terminową spłatą zobowiązania.

Ile można pożyczyć?

Firma świadczy usługi w zakresie udzielania pożyczek a kwoty zobowiązań mogą wahać się od 300 do nawet 4000 złotych. Oferta jest tak zwaną chwilówką, co oznacza, że czas spłaty zobowiązania to 14, a maksymalnie 30 dni. Przed podaniem decyzji odnośnie złożonego wniosku o pożyczkę dane klienta są weryfikowane, oraz sprawdzane w BIK i KRD.

Orientacyjna pożyczka

Przykładowa kwota pożyczki 1000 złotych, zaciągnięta na okres 30 dni będzie dawała 1000 złotych do spłaty w przypadku terminowego uregulowania należności. Natomiast przedłużenie terminu spłaty w Net Credit o kolejne 30 dni będzie powodowało powiększenie kwoty o 191,42 zł jako koszty manipulacyjne.

Opinie o Net Credit

Pozytywna opinia to wynik wypracowanego systemu firmy, jak i stałego monitorowania zapotrzebowania klientów na takie oferty. Dzięki temu pozytywnych opinii wciąż przybywa, a zadowoleni klienci wracają za każdym razem, gdy znajdą się w trudnej sytuacji finansowej. Przede wszystkim jednak dobra opinia wynika z profesjonalizmy, otwartości na potrzeby klienta, oraz chęci pozytywnego zakończenia wszelkich problemów i niejasności związanych z pożyczką. Konsultanci Net Credit dokładają wszelkich starań, by klient zdobył wszelkie informacje na dany temat przed podjęciem ostatecznej decyzji.

Zostaw opinie

Your email address will not be published. Required fields are marked *