Net Credit

Net Credit opinie o szybkiej pożyczce do 2000 zł za darmo

Poznaj naszą opinie o firmie Net Credit. Sprawdź, ile możesz pożyczyć. Zapoznaj się z przykładem pożyczki.

Net Credit to firma udzielająca pożyczek na jasnych zasadach. Możliwość zaciągnięcia pierwszego zobowiązania nawet na kwotę 2000 bez żadnych dodatkowych opłat, a co najważniejsze przy minimalnej ilości dokumentów i formalności, co automatycznie skraca czas oczekiwania na rezultat usługi.

Co to za firma?

Właścicielem firmy jest: Net Credit Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (00-838) przy ul. Prosta 68. kontakt z konsultantami jest możliwy za pomocą wiadomości e-mail, formularza kontaktowego oraz infolinii 22 100 60 10. Firma pracuje siedem dni w tygodniu: od poniedziałku do piątku w godzinach 8-21, w sobotę w godzinach 8-20, natomiast w niedziele 9-17. Należy pamiętać, że jedynym sposobem na złożenie wniosku o pożyczkę jest kontakt za pomocą formularza na stronie internetowej. Pozostałe formy kontaktu można wykorzystać w razie pytań, czy też problemów z terminową spłatą zobowiązania.

Ile można pożyczyć?

Firma świadczy usługi w zakresie udzielania pożyczek a kwoty zobowiązań mogą wahać się od 300 do nawet 4000 złotych. Oferta jest tak zwaną chwilówką, co oznacza, że czas spłaty zobowiązania to 14, a maksymalnie 30 dni. Przed podaniem decyzji odnośnie złożonego wniosku o pożyczkę dane klienta są weryfikowane, oraz sprawdzane w BIK i KRD.

Orientacyjna pożyczka

Przykładowa kwota pożyczki 1000 złotych, zaciągnięta na okres 30 dni będzie dawała 1000 złotych do spłaty w przypadku terminowego uregulowania należności. Natomiast przedłużenie terminu spłaty w Net Credit o kolejne 30 dni będzie powodowało powiększenie kwoty o 191,42 zł jako koszty manipulacyjne.

Opinie o Net Credit

Pozytywna opinia to wynik wypracowanego systemu firmy, jak i stałego monitorowania zapotrzebowania klientów na takie oferty. Dzięki temu pozytywnych opinii wciąż przybywa, a zadowoleni klienci wracają za każdym razem, gdy znajdą się w trudnej sytuacji finansowej. Przede wszystkim jednak dobra opinia wynika z profesjonalizmy, otwartości na potrzeby klienta, oraz chęci pozytywnego zakończenia wszelkich problemów i niejasności związanych z pożyczką. Konsultanci Net Credit dokładają wszelkich starań, by klient zdobył wszelkie informacje na dany temat przed podjęciem ostatecznej decyzji.