Pożyczka OK

Pożyczka OK opinie i ile pożycza? Co sprawdza i weryfikuje?

Sprawdź naszą opinie o Pożyczka OK. Zweryfikuj, jakie bazy dłużników analizuje. Dowiesz się, czy dostaniesz chwilówkę.

Przykładowa pożyczka: Maksymalne parametry:
Okres: 14 miesięcy Okres: 30 miesiące
Pożyczasz: 1500 zł Pożyczasz: 5000 zł
Rata: 178,25 zł Rata: 355,75 zł
Koszt: 995,52 zł Koszt: 5672,50 zł

„Serwis pożyczkaOK.pl stworzyliśmy z myślą o ludziach ceniących wygodę,
przejrzystość i bezpieczeństwo. Oferujemy pożyczki do kwoty 5000zł,
których spłatę rozkładamy na wygodne miesięczne raty nawet do 30 miesięcy.
Dzięki wygodnej aplikacji klient wybiera potrzebną kwotę i termin spłaty
dopasowane do obecnej lub przyszłej sytuacji finansowej.”

Czas decyzji:
od 5 min

Weryfikacja:
przelew 1 zł

Wymagania:
od 20 lat

Czynne:
pn-pt 08:00-18:00
sb nieczynne
nd nieczynne

Kwota pożyczki: 1.500 – 5.000 zł   (pierwsza do 5.000 zł)
Czasu na spłatę: 6 – 30 miesiące   (pierwsza do 30 miesięcy)

Pożyczka OK to firma zajmująca się udzielaniem pożyczek do kwoty 5000 złotych. Jej właścicielem jest firma SMS która znajduje się pod adresem: SMS Kredyt Sp. z o. o. z siedzibą we Wrocławiu, (50-125) Wrocław, ul. Św. Mikołaja 8-11.

Etapy przyznania pożyczki

Procedura pożyczania od nich pieniędzy przedstawia się następująco: na samym początku należy wypełnić wniosek internetowy, kolejnym krokiem jest oczekiwanie na wiadomość SMS z decyzją. Jeśli będzie ona pozytywna należy oczekiwać na kuriera z umową pożyczki, którą należy podpisać. Później zostaje oczekiwania na przelew, bądź tez informacje, że pieniądze można już odebrać w okienku pocztowym czy swoim banku.

Ile można pożyczyć?

Pożyczka OK gwarantuje, że przy regularnym i terminowym spłacaniu zobowiązania, klient nie będzie narażony na żadne dodatkowe koszty. Świadczy usługi pożyczkowe w zakresie kwot od 1500 do 5000 złotych, natomiast czas spłaty jest godny uwagi, gdyż wynosi on maksymalnie 30 miesięcy. Jest to więc rozwiązanie dla osób, które potrzebują pieniądze, a jednocześnie chciałyby powoli spłacać zobowiązanie rozłożone na wiele miesięcy.

Jakie bazy dłużników weryfikują?

Zanim firma udzieli pożyczki sprawdza klienta w następujących miejscach: BiG (InfoMonitor, ERIF lub KRD).

Orientacyjny przykład pożyczki

Przykładowa rata dla pożyczki w wysokości 1500 zł zaciągniętej na okres 30 miesięcy wynosi 106, 73 grosze. Natomiast z prowizjami i odsetkami całkowita kwota do spłaty wynosi 3201,75 zł.

Opinie o Pożyczka OK

Firma pożyczkowa ma dobre opinie z uwagi na szybkość realizacji usługi, oraz ekspresowy przelew. W tego typu usługach opinie kładą bardzo duży nacisk na czas, ponieważ każdemu z klientów się spieszy. Co do minusów, można zauważyć, że jedynym sposobem kontaktu jest formularz na stronie internetowej. W zamian jednak firma jest w stanie w krótkim czasie odesłać odpowiedź. Można zauważyć pozytywne opinie, ponieważ klient otrzymuje wiadomość SMS z informacją kiedy przyjedzie kurier z umową, a tym samym przez cały czas jest kontrola nad tym, jak realizowana jest ta usługa. Pożyczka OK cieszy się dobrą opinią wśród nowych i stałych klientów.