Pożyczka Plus

Pożyczka Plus

Sprawdź, co oferuje Pożyczka Plus. Przeczytaj opinie, wymagania i opłaty.

Przykładowa pożyczka: Maksymalne parametry:
Okres: 30 dni Okres: 60 dni
Pożyczasz: 100 zł Pożyczasz: 5000 zł
Oddajesz: 1010 zł Oddajesz: 6496 zł

Pozyczkaplus.pl oferuje elastyczne i proste rozwiązanie Twoich
problemów finansowych. Na suwaku wybierasz kwotę pożyczki oraz
termin spłaty, który dostosowujesz do swoich możliwości. Szybkość
przelewu zależy od tego, czy przelew jest dokonywany w ramach
jednego banku, czy jest przelewem międzybankowy.

Czas decyzji:
od 15 min

Weryfikacja:
przelew 1 zł

Wymagania:
od 21 lat

Czynne:
pn-pt 08:00-20:00
sb 10:00-18:00
nd nieczynne

Kwota pożyczki: 150 – 5.000 zł   (pierwsza do 1.500 zł)
Czasu na spłatę: 1 – 60 dni   (pierwsza do 30 dni)

Pożyczka Plus to firma oferująca szybkie pożyczki za pośrednictwem internetu. Z jej oferty może skorzystać każdy, kto znalazł się w trudnej sytuacji finansowej i chciałby z niej dość szybko wybrnąć, a jednocześnie obawia się, że jego budżet zostanie nadszarpnięty przez raty do spłacenia. Firma należy do Aventus Group Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, ul. Kard. S. Wyszyńskiego 2B p.III, 15 – 888 Białystok. Natomiast kontakt z konsultantem jest możliwy za pomocą formularza na stronie internetowej. Można również dzwonić z pytaniami pod numer telefonu 85 871 00 52, jak i również kontaktować się za pomocą poczty elektronicznej. Firma funkcjonuje przez cały tydzień: od poniedziałku do piątku w godzinach 7,30-21 natomiast w weekend 9-17.

Ile można pożyczyć?

Zakres kwot jakie można uzyskać w Pożyczka Plus waha się od 200 złotych do nawet 5000zł ( maksymalna kwota możliwa jest dopiero przy wniosku o 7 pożyczkę). Natomiast jeśli chodzi o czas spłaty zobowiązania, waha się on od 5 do 65 dni( maksymalny czas jest możliwy dopiero przy 6 pożyczce).

Gdzie wniosek jest weryfikowany?

Złożenie wniosku o pożyczkę nie jest jednoznaczne z jej przyznaniem. Zanim nastąpi decyzja firma sprawdza czy klient posiada zdolność kredytową (BIK, KRD). Dzięki temu Pożyczka Plus dba, by zobowiązanie nie było nadmiernym obciążeniem dla budżetu danego klienta, a tym samym by nie było problemów z późniejszym uregulowaniem płatności.

Jak wyglądają opłaty?

Przykładowa pożyczka w wysokości 1000 złotych zaciągnięta na okres 30 dni będzie oznaczała, że po tym okresie należy spłacić 1010 złotych. Jest to bardzo korzystne rozwiązanie, ponieważ całkowity koszt zaciągnięcia zobowiązania wynosi jedynie 10 złotych.

Opinie o Pożyczka Plus

Na pozytywną opinię o firmie składa się przede wszystkim bardzo niski koszt zaciągnięcia takiego zobowiązania. Dzięki temu opinie są pozytywne, a klienci w pełni usatysfakcjonowani. W sytuacji, gdy dany klient chciałby przedłużyć czas spłaty wiąże się to z dodatkowymi kosztami, jednak gdy spłaci w początkowo wyznaczonym okresie poniesie minimalny koszt zaciągnięcia właśnie takiego zobowiązania.