Pożyczkomat

Pożyczkomat opinie szybkiej pożyczce przez internet do 4000 złotych

Dowiedz się więcej o Pożyczkomat. Sprawdź do jakich baz zaglądają. Przeczytaj opinie klientów.

Pożyczkomat, czyli ekspresowa pożyczka przez internet. To rozwiązanie dla osób, które nie lubią czekać, a jednocześnie potrzebują pilnie zastrzyku gotówki. Właścicielem firmy jest: Friendly Finance Poland spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Złota 7/18, 00-019 Warszawa.

Jak skontaktować się z Pożyczkomat?

Kontakt z konsultantami w celu rozwiania wątpliwości, czy też w razie pytań jest możliwy za pomocą: wiadomości e-mail oraz pod numerem telefonu 22 112 0 112. Firma funkcjonuje w następujących porach: od poniedziałku do piątku w godzinach 7-21, w soboty w godzinach 9-18, natomiast w niedziele w godzinach 11-15.

Jedyną opcją złożenia wniosku o pożyczkę, jest formularz kontaktowy na stronie internetowej. Na ich stronie głównej znajduje się wzmianka, że w przypadku złożenia go poza godzinami pracy konsultantów, będzie on rozpatrywany w kolejnym dniu ich pracy na samym początku.

Jak dużo można pożyczyć?

Firma udziela pożyczek od 200 do nawet 4000 złotych na okres od 7 do 35 dni. Jednak przy pierwszej pożyczce kwota nie może przekraczać 1500 złotych, natomiast wraz z każda kolejną pożyczką zwiększa się jej maksymalna wysokość, i tak w przypadku 6 zobowiązania może wynosić nawet 4 000 zł.

Czy Pożyczkomat sprawdza BIK?

Przed podjęciem decyzji dane klienta są weryfikowane w bazach BIK, KRD i ERIF. Koszt zaciągnięcia zobowiązania w wysokości 1000 złotych na okres 30 dni wynosi 190,97 zł, co oznacza, że całkowite zobowiązanie do spłacenia będzie wynosiło 1190,97 zł. Z każdym kolejnym zobowiązaniem zwiększa się możliwa kwota do pożyczenia.

Opinie o Pożyczkomat

Pozytywna opinie to kluczowe słowo dla właścicieli firmy. Tym bardziej że świadczą usługi na terenie innych krajów, co oznacza, że zadowolenie klienta ma dla nich maksymalnie duże znaczenie. Dobra opinia to coś, na co pracuje się długi czas, dlatego wciąż ulepszają swoja ofertę, by móc trafić w potrzeby klientów naszego kraju, a tym samym zachęcić do ponownego skorzystania, gdy znowu znajdą się w trudnej sytuacji. Na uwagę zasługuje niski koszt zaciągnięcia zobowiązania, co dobrze wygląda na tle konkurencyjnych firm świadczących właśnie takie usługi.