smart pożyczka

Smart Pożyczka

Przeczytaj co udało się nam ustalić o marce Smart Pożyczka. Dowiedz się co oferują i czy są jakieś promocje. Poznaj opinie.

Przykładowa pożyczka: Maksymalne parametry:
Okres: 30 dni Okres: 30 dni
Pożyczasz: 1000 zł Pożyczasz: 2500 zł
Oddajesz: 1000 zł Oddajesz: 3149 zł

Smart Pożyczka przede wszystkim obiecuje, że nie zadzwoni
do pracodawcy. Przelew gotówki można otrzymać już w 15 minut na konto.
Pożyczka udzielana jest po złożeniu wniosku on-line lub po wysyłaniu wiadomości SMS. Oferta skierowania jest do obywateli Rzeczypospolitej Polskiej, którzy ukończyli 21 lat.

Czas decyzji:
od 15 min

Weryfikacja:
przelew 1gr

Wymagania:
od 21 lat

Czynne:
pn-pt 08:00-20:00
sb 10:00-18:00
nd nieczynne

Kwota pożyczki: 200 – 3.000 zł   (pierwsza do 1.000 zł)
Czasu na spłatę: 1 – 30 dni   (pierwsza do 60 dni)

Smart Pożyczka -firma udzielająca pożyczek na krótki czas. To doskonałe rozwiązanie dla osób, którym zabrakło do przysłowiowego pierwszego, czy też takich, które nagle znalazły się w trudnej sytuacji i pilnie potrzebują zastrzyku gotówki.

Ich działalność została doceniona i partnerem jest „Rzetelna Firma”, co jest dowodem na ich odpowiednie funkcjonowanie, a tym samym wysoki stopień zadowolenia ze strony klientów.

Firma należy do Aventus Group Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, ul. Kard. S. Wyszyńskiego 2B p. III, 15-888 Białystok. Natomiast kontakt z konsultantem możliwy jest za pośrednictwem: formularza znajdującego się na stronie internetowej, poczty elektronicznej, telefonu 85 871 00 49. Konsultanci są dostępni przez siedem dni w tygodniu: od poniedziałku do piątku w godzinach 7,30-21.00, w soboty i niedziele w godzinach 9-17.

Co sprawdzają?

Przed rozpatrzeniem wniosku, konsultant sprawdza dane zarówno w KRD jak i BIK. Jednak decyzja jest podejmowana bardzo szybko, co oznacza, że można się jej spodziewać nawet w ciągu kilku minut od przesłania formularza.

Co proponują? Czy są jakieś promocje?

Zarówno dla stałych jak i dla nowych klientów trwa letnia promocja, w której pierwsza pożyczka jest całkowicie za darmo. Oznacza to, że biorąc zobowiązanie w wysokości 1000 złotych na czas od 10 do 30 dni, spłacamy tylko i wyłącznie 1000 złotych. Ma to jeszcze jedną korzyść, gdyż zwiększa się kwota jaka można wziąć z kolejna pożyczka aż do 3000.
Możliwe jest przedłużenie terminu spłaty, jednak to jest związane już z pewnymi opłatami z tego tytułu.

Opinie o Smart Pożyczka

Opinie klientów mają dla Smart Pożyczka bardzo duże znaczenie. Nic więc dziwnego, że na każdym kroku próbują modyfikować ofertę posiadanych pożyczek oraz warunków ich udzielania, by klient mógł na tym jak najwięcej skorzystać. Pozytywna reakcja ze strony klienta jest najlepszą rekomendacją dla firmy. W razie problemów wystarczy skontaktować się z konsultantem by znaleźć właściwe rozwiązanie, które w pełni usatysfakcjonuje każdą ze stron. Można będzie w krótkim czasie załatwić ten temat w satysfakcjonujący sposób.