Szybka Moneta

Szybka Moneta opinie o chwilówce, recenzja i wymagania. Czy sprawdza BIK?

Sprawdź z nami co oferuje Szybka Moneta. Czy zagląda do BIK. Jaką mają o firmie opinie klienci.

Szybka Moneta – firma udzielająca tak zwane chwilówki przez internet, przy zachowaniu minimum formalności, oraz uproszczonej procedurze.

Siedziba firmy znajduje się pod adresem: Vega sp. z o.o. ul. Bociana 20, 31-231 Kraków. Natomiast kontakt z konsultantami jest możliwy na kilka sposobów: za pomocą telefonu 12 357 43 58, wiadomości e-mail lub formularza kontaktowego. Do złożenia wniosku o pożyczkę jedynie ta ostatnia opcja jest prawidłowa, pozostałe mogą posłużyć jako kontakt z konsultantem w celu uzyskania informacji o danej ofercie. Godziny pracy konsultantów w dni robocze (poniedziałek – piątek) to 8-17. Natomiast wnioski o pożyczki są przyjmowane przez całą dobę siedem dni w tygodniu, a rozpatrywane w najbliższym dniu roboczym.

Ile można pożyczyć i na jak długo?

Pierwsza pożyczka, jaka może być zaciągnięta w tej firmie może wahać się od 200 do 2100 złotych, natomiast kolejne (w zależności od zdolności kredytowej) nawet do 4200 złotych. Okres spłaty zobowiązania to od 5 do 30 dni.

Czy Szybka Moneta sprawdza BIK?

Firma nie sprawdza klientów w BIG, za to weryfikuje ich dane w bazach takich jak KRD, BIG, ERIF. Na podstawie uzyskanych wyników podejmowana jest decyzja o przyznaniu, bądź tez odmowie udzielenia pożyczki danej osobie.

Promocje w Szybka Moneta

Firma oferuje pierwszą pożyczkę za darmo, co oznacza, że jeśli ktoś zdecyduje się na pożyczenie 1000 złotych na okres 30 dni, to po tym czasie ma do spłaty 1000 złotych. Oczywiście kwota ta zwiększa się w momencie gdy termin spłaty jest przedłużony, bądź tez pożyczka nie jest spłacona w terminie i następuje opóźnienie.

W przypadku kolejnej pożyczki przykładowo na kwotę 2200 złotych i okresie spłaty 30 dni, całkowita kwota do spłaty wynosi 2772 złote, ponieważ koszty pożyczki wynoszą 572 złote.

Opinie o Szybka Moneta

Pozytywne opinie o firmie pojawiają się z uwagi na profesjonalizm, oraz jasne zasady udzielania pożyczek. Firma świadczy usługi za pomocą internetu co również niesie z sobą wiele korzyści, a przede wszystkim oszczędza czas. Pozytywna opinia to największy plus dla firmy udzielającej pożyczek. Dobra pożyczka musi mieć pozytywne opinie.