Takto Finanse

Takto Finanse

Sprawdź, co udało się nam ustalić o firmie Takto Finanse. Zapoznaj się z opiniami. Dowiedz się, w jakiej bazie cię sprawdzą.

Pożyczka w Takto Finanse łączy w sobie dość wysokie kwoty możliwe do pożyczenia, przy zachowaniu bardzo długiego okresu spłaty. Jest to więc optymalne rozwiązanie dla osób, które znalazły się w trudnej sytuacji. Siedziba firmy znajduje się pod adresem: ul. Braniborska 58-68, 53-680 Wrocław. Natomiast jeśli chodzi o kontakt to jest on możliwy, za pomocą formularza kontaktowego, wiadomości e-mail, jak i również za pośrednictwem numeru telefonu 801 006 206.

Ile można pożyczyć i do jakich baz zaglądają?

Firma oferuje pożyczki od kwoty 500 zł do nawet 10 000 zł. Natomiast okres spłaty zobowiązania waha się od 6 do nawet 36 rat. Przed podjęciem decyzji o przyznaniu pożyczki firma sprawdza informacje w następujących bazach: BIG, BIK, ERIF, KRD, KBIG.

Ile zapłacę?

Kwota spłaty w Takto Finance jest zależna od wysokości zobowiązania na jakie klient się zdecyduje, oraz od czasu jego spłaty. I tak przykładowo dla kwoty pożyczki w wysokości 1000 złotych, zaciągniętej na 2 lata miesięczna rata będzie wynosiła 85 złotych. Ogromną zaletą firmy pożyczkowej jest to, że akceptuje różne źródła dochodu, również te deklarowane. Daje to więc możliwość wzięcia pożyczki, oraz zadowolenia z tej decyzji.

Czy mogę odstąpić od umowy pożyczki?

Bardzo często zdarza się tak, że korzystając z różnych usług po pewnym czasie pojawiają się chwile zwątpienia. Zgodnie z prawem istnieje możliwość odstąpienia od umowy w terminie 14 dni od jej podpisania. Daje to więc możliwość ponownego przemyślenia tej kwestii.

Na jaki czas mogę pożyczyć?

Takto Finance oferuje dość zróżnicowany czas spłaty od 6 do nawet 36 miesięcy, co również wpływa na wysokość miesięcznych zobowiązań.

Kiedy otrzymam decyzję w Takto Finance?

Decyzja o przyznaniu pożyczki następuje nawet w ciągu godziny od przesłania dokumentów, co sprawia, że ludzie chętnie korzystają właśnie z tej możliwości. Natomiast sam przelew również jest realizowany szybko, gdyż firma korzysta z usług BlueMedia, a to oznacza, że omijane są sesje bankowe i pieniążki można otrzymać nawet w 15 minut. Ogromną zaletą firmy jest możliwość posiadania i spłacania dwóch pożyczek jednocześnie. Warunki są dopasowane do konkretnego klienta.