VIA SMS

VIA SMS opinie o pożyczce do 4000 złotych. Czy sprawdza BIK?

Sprawdź, co udało się nam ustalić o firmie VIA SMS. Przeczytaj opinie. Znajdź odpowiedź na pytanie, czy firma sprawdza BIK.

Via SMS- chwilówka za pośrednictwem internetu. Firma oferuje pożyczki na bardzo atrakcyjnych warunkach, dzięki temu, nawet jeśli ktoś do tej pory był ostrożny, to zdecyduje się na pomoc z ich strony.

VIA SMS kontakt

Właścicielem firmy jest: VIA SMS spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie, Al. Jerozolimskie 123A, 02-017 Warszawa. Konsultanci są do dyspozycji przez 7 dni w tygodniu, można się z nimi kontaktować za pomocą poczty elektronicznej, Skype, telefonu (22) 291 53 55. Z firmą można się kontaktować od poniedziałku do piątku w godzinach 8-22, w soboty w godzinach 8-18, natomiast w niedziele w godzinach 8-16. Można również zostawić wiadomość z prośbą o kontakt na ich tronie internetowej. Kolejnego dnia konsultant skontaktuje się z klientem w wybrany przez niego sposób. Doradcy będą w stanie odpowiedzieć na wszelkie zapytania, oraz udzielić maksymalnie rozbudowanej i wartościowej odpowiedzi na zadane pytania.

Ile można maksymalnie pożyczyć?

Jedyną akceptowalną formą złożenia wniosku o pożyczkę jest formularz na ich stronie internetowej. Można zaciągnąć pożyczkę od 100 do nawet 4 000 złotych. Natomiast okres spłaty zobowiązania waha się od 7 do 30 dni.

Czy VIA SMS sprawdza BIK?

Zanim nastąpi decyzja o przyznaniu bądź tez odmowie udzielenia pożyczki dane klienta są weryfikowane w bazach BIK i KRD.

Promocja w VIA SMS

Pierwsza pożyczka nie jest objęta oprocentowaniem co oznacza, że jeśli ktoś zaciągnie zobowiązanie na kwotę 1000 złotych na okres 30 dni, to po tym czasie ma do spłaty jedynie 1000 złotych. Oczywiście w sytuacji gdy klient spóźni się ze spłatą, przedłuży czas zwrotu pieniędzy zostaje automatycznie narażony na dodatkowe koszta związane z tą transakcją.

VIA SMS opinie

Pozytywna opinia wynika z tego, że firma bardzo dba o reputacje. Starają się układać warunki umowy w taki sposób, by zabezpieczyć nie tylko siebie ale również klienta. Pozytywna opinia powoduje, że do firmy zgłaszają się nie tylko nowi klienci, ale tacy, którzy już korzystali z jej usług.