Zaplo

Zaplo opinie pożyczce ratalnej, kontakt, wymagania. Czy sprawdza BIK?

Odpowiemy na twoje pytania dotyczące Zaplo. Podpowiemy ci, jak masz się z nimi skontaktować. Poznasz opinie. Dowiedz się, czy firma sprawdza BIK.

Zaplo – szybkie pożyczki, w swojej ofercie mają opcje zwrotu zobowiązania w ciągu 30 dni od dnia podpisania umowy i to bez żadnych kosztów manipulacyjnych. Firma posiada aplikacje mobilną, dzięki temu klient przez cały czas ma wgląd w swoje konto, wydatki oraz kwotę zobowiązań jakie zostały do spłaty. Daje to jeszcze większą kontrole nad budżetem domowym, oraz swoją sytuacją finansową.

Kontakt z Zaplo

Siedziba firmy znajduje się pod adresem: Zaplo spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (02-146) przy ul. 17 Stycznia 56. natomiast kontakt z nimi można uzyskać za pomocą: czat z konsultantem na stronie internetowej, wiadomości e-mail, bądź tez infolinii 221 333 888. Jednak aby móc złożyć wniosek o pożyczkę należy wypełnić i wysłać formularz kontaktowy, pozostałe sposoby kontaktu służą do zapoznania się z ofertą, oraz dobycia odpowiedzi na nurtujące pytania. BOK jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 8-22, w soboty i niedziele 8-20, natomiast w wybrane święta (Boże Ciało) 10-20.

Co proponują?

Firma oferuje szeroki zakres kwot jakie można od nich pożyczyć, gdyż wahają się one od 1000 do nawet 10 000 złotych. Natomiast czas spłaty zobowiązania waha się od 3 do 24 miesięcy w zależności od kwoty zobowiązania na jaką dany klient się zdecydował.

Czy Zaplo sprawdza BIK?

Nim decyzja o przyznaniu bądź też odmowie udzielenia pożyczki zostanie przesłana do klienta następuje weryfikacja w bazach BIG, oraz BIK.

Przykładowa wysokość miesięcznej raty dla pożyczki na 1000 złotych i okresu spłaty 6 miesięcy wynosi 240 złotych natomiast całkowity koszt zobowiązania 1429,36 zł. W przypadku zaciągnięcia zobowiązania 1000 złotych na okres 3 miesięcy rata będzie wynosiła 440 złotych, natomiast całkowity koszt pożyczki 1216,70 zł.

Opinie o Zaplo

Pozytywna opinia to bardzo często wabik na kolejnych klientów. Firma bardzo stara się o swoja reputację, co oznacza, że dobra opinia jest najważniejsza. O ich rzetelności oraz jasnych zasadach przekonało się już wiele osób, przez co stworzyli bazę stałych klientów. Wciąż jednak pojawiają się nowi, którzy chcą zdobyć zastrzyk gotówki.